Zájezd - Laamu Atoll - Maledivy

  • Lokalita - Maledivy > Laamu Atoll > Laamu Atoll
  • Odlet nejdříve - 16. 02. 2018
  • Návrat nejpozději - 17. 04. 2018
  • Délka pobytu - od 7 do 13 dnů
  • Cena - nerozhoduje
  • 2 dospělí
  • Kategorie hotelu - nejméně ★★★

Six Senses Laamu Six Senses Laamu

Doporučeno zákazníky

od 93 340 Kč

Maledivy Maledivy (Laamu Atoll)

Trvalý odkaz

Termíny

O hotelu

136104_Latitude Laamu by Six Senses

Kategorie: 5,5 hvězdy

Poloha: Středisko leží na atolu Lamu, ostrově Olhuveli dlouhém 650 m a širokém 200m. Cílové letiště Male je vzdáleno 240km. Dostanete se zde za 40 minu letadlem do Kadhdoo a následně ještě 15 minut člunem.

Hotel:

Nově otevřené středisko nabízí obrovské a elegantní vily s individuálním stylem a luxusem uprostřed bujné vegetace. 2 restaurace si vás budou hýčkat inovativní kuchyní: hlavní restaurace do které se dostanete pře vodu nabízí široký bufet a denně se měnící menu (evropské, arabské, asijské). Organic restaurant leží ve vlastní zeleninové zahradě a servírují se zde meny z čerstvých bio plodin. Nádherný nad vodou ležící vinný sklep ze skla nabízí velký výběr kvalitních vín z celého světa s možností degustace ve vlastní místnosti. Salonku „Chill Lounge a bar“ si můžete vychutnat občerstvení v příjemné atmosféře a panoramatický pohled, „Ice“ nabízí sladkosti a 40 druhů zmrzliny. K dalším příjemným věcem střediska patří čajový salonek a kavárna, 1 plavecký bazén (v oddělení lázní) s lehátky, slunečníky a koupacími ručníky, obchod, klenotnictví, open air kino, knihovna, půjčovna CD a DVD, bezplatné internetové připojení Wireless LAN, nemocniční stanice.

Stravování: bohaté snídaňové bufety v ceně. Při objednávce polopenze navíc večerní bufet nebo menu v hlavní restauraci v ceně. Ři objednávce plné penze navíc oběd formou bufetu v hlavní restauraci v ceně. A la carte restaurace za příplatek.

Pokoje: Celkem 100

Beach vily: cca 108 m² (z toho asi 65 metrů čtverečních venkovní plochy) (27), elegantní vnitřní vybavení s důrazem na přírodní materiály, polootevřená koupelna s vanou, sprchou a WC a separátní venkovní sprcha, fén, župany, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, telefon, bezplatný přístup k internetu Wireless LAN, klimatizace, stropní ventilátor, milibar, přístroj na přípravu kávy nebo čaje, trezor, soukromý vyvýšený „Dinning Deck“ s posezením, terasa s posezením, vlastní zahrada s lehátky a přímým přístupem na pláž, výhledem na moře. 24 hodinová servisní služba číšníka.

Vodní vily: přibližně 120 metrů čtverečních (z toho asi 47 metrů čtverečních venkovní plochy) (70), jsou zařízené jako Beach vily. Stojí na kůlech nad vodou, nemají venkovní prchu, k tomu dřevěná paluba s nad vodou visící sítí ke koupání a přímý přístup k moři. Kromě toho nabízí paluba skleněný stůl se skleněnými okny v podlaze k obdivování podvodního mořského živote. Výhled na lagunu a oceán.

Zábava a výlety: pravidelné večerní zábavy a příležitostně živá hudba. Za poplatek: Různé výlety na členech a výlety po ostrovech.

Sport a fitness: V ceně: posilovna, windsurfing, plachtění katamaránem, kayaking. Za poplatek: Vodní lyžování, wakeboarding.

Potápění

Kurzy potápění a šnorchlování a potápěcí výlety s vlastní školou potápění (PADI) za poplatek. Domácí útes je vzdálen asi 70-200 metrů. Šnorchlovací vybavení v ceně.

Beauty & Wellness

Individuálně navržené lázně Six Senses nabízejí 5 párů ošetřovacích pokojů na pláži a také 4 páry dalších pokojů uprostřed přírodní vegetace. Nechte se hýčkat při relaxačním ošetření svěžími přírodními produkty. V ceně je zahrnuto: sauna, parní lázeň.

Za poplatek: jóga, Thai Chi, Lifestyle konzultace, reflexní zónová masáž, akupresura, Reiki, Shiatsu, různé welness ošetření.

 

Zaujal Vás hotel? Zobrazte si volné termíny.

Recenze

Mapa okolí hotelu

Klipy z hotelu

Počasí

Mapa země

Potřebujete poradit?