Zájezd - Dhonakulhi Island - Maledivy

  • Lokalita - Maledivy > Haa Alifu Atoll > Dhonakulhi Island
  • Odlet nejdříve - 16. 02. 2018
  • Návrat nejpozději - 17. 04. 2018
  • Délka pobytu - od 9 do 12 dnů
  • Cena - nerozhoduje
  • 2 dospělí
  • Kategorie hotelu - nejméně ★★★★
  • Strava - Polopenze

Hideaway Beach Resort & Spa Hideaway Beach Resort & Spa

Doporučeno zákazníky

od 62 410 Kč

Maledivy Maledivy (Haa Alifu Atoll - Dhonakulhi Island)

Trvalý odkaz

Termíny

O hotelu

Poloha: Doporučujeme všem romantiků, potápěčům a milovníkům plavání de Luxe. Luxusní ostrov Hideway leží na idylickém atolu Haa Alifu na severu Malediv na půlměsíčním ostrově Donakulhi. Je obklopen kokosovými palmami, 3 kilometrovou písečnou pláží s vlastním domácím útesem a mihotající se tyrkysově modrou vodou, které tvoří kulisu snovému prázdninovému středisku. Klid, relaxace a absolutní soukromí jsou garantovány.

Ubytování: 43 luxusních vilek je elegantně a vkusně vybaveno přírodními materiály a moderní technikou. Do vybavení patří TV se Surround systémem, CD/DVD přehrávač, W-Lan, přístroj na přípravu kávy a čaje a soukromá zahrada se zastíněnou terasou a lehátky. Každá vila je obsluhována číšníkem a máte k dispozici také 2 jízdní kola.

Funa pavilony (2A) – 66m2 - mají oddělenou obývací místnost a ložnici.

Raamba Retreat (2C) – 87m2 – jsou prostorné, jsou vybaveny šatní skříní a Jacuzzi.

Dhonakulhi rezidence (2B) – 130m2 - se zastřešenou terasou,francouzskými panoramatickými okny, Jacuzzi bazénem a velkou zahradou.

Stravování: Hotel nabízí 2 restaurace na výběr. V restauraci "Matheefaru" se poskytuje mezinárodní kuchyně a grilované speciality s krásným výhledem na moře. V restaurace Gaafushi si můžete vychutnat gastronomickou indickou, japonskou a maledivskou kuchyni. V baru „Meeru Bar“ si můžete vybrat z velkého množství druhů whiskey. Rádi Vám také budouservírovat vaše pokrmy až do Vašich vilek.

Sport a zábava: Zahrnuto v ceně: tenis, stolní tenis, volejbal, windsurfing, kayaking, plachtění. Za poplatek: Všechny procedury v lázních Island Spa, vodní lyžování, potápění (PADI), šnorchlování.

 

 

 

Zaujal Vás hotel? Zobrazte si volné termíny.

Recenze

Mapa okolí hotelu

Klipy z hotelu

Počasí

Mapa země

Potřebujete poradit?