Zájezd - Rangali - Maledivy

  • Lokalita - Maledivy > Ari Atoll > Rangali
  • Odlet nejdříve - 16. 02. 2018
  • Návrat nejpozději - 17. 04. 2018
  • Délka pobytu - od 7 do 13 dnů
  • Cena - nerozhoduje
  • 2 dospělí
  • Kategorie hotelu - nejméně ★★★

Conrad Maldives Rangali Island Conrad Maldives Rangali Island

Doporučeno zákazníky

od 70 700 Kč

Maledivy Maledivy (Ari Atoll - Rangali)

Trvalý odkaz

Termíny

O hotelu

Poloha: Ostrov se nachází na jihozápadě atolu Ari, a je vzdálen od letiště cca 30 minut. Přeprava hydroplánem. Domácí útes je vzdálen asi 200 m a vnější útes cca 750 m.

Vybavení: Toto luxusní prázdninové středisko se skládá ze dvou snových ostrovů. Vyznačují se elegantním komfortem a vkusnou celkovou koncepcí typické maledivské atmosféry. Potápěním velmi oblíbené středisko má rozlohu o délce 650 m a šířce 350 m. Na hlavním ostrově Rangalifinolhu se nacházejí plážové vily, Deluxe plážové vily a Lázeňské vodní vily. Zde naleznete recepci s příjemným posezením, knihovnu, klenotnictví, 2 butiky, 2 bary a 4 restaurace. V hlavní restauraci „Atol“ vám bude servírovaná evropská a asijská kuchyně přímo z osmi předváděcích kuchyní. Sunset Grill byl postaven nad korálovým útesem a můžete zde zažít nádherné západy slunce. Zvláštní atrakcí je podvodní restaurace „Ithaa“, která je položena pod hladinou moře a nabízí během vaší večeře jedinečně divadlo. Oblíbeným místem pro setkání je bar „Rangali“ s příležitostně pořádanou živou hudbou. V baru s vínem si můžete vychutnat jemné vína a různé druhy sýrů.

Na Rangalifinolhu naleznete kromě toho také Intimity plavecký bazén s terasou (lehátka a slunečníky v ceně), stejně jako dětský klub. V případě nutnosti je vám k dispozici ostrovní lékař. Krásné luxusní lázně „Retreat“ s 21 lázeňskými vodními vilami (vlastní recepce), 9 pavilony pro terapie, saunou, parními lázněmi a salonem krásy leží na zaražených pilotech ve vodě, až na konci ostrova. Restaurace „Mandahoo Spa“ je kulinářským doplňkem lázní „retreat“. Vedlejší ostrov Rangali (délka 750 m a šířka 75m) leží v nedohlednu a je spojen s hlavním ostrovem mostem (také Dhoni- Transfer). Zde se nachází všechny ostatní vodní vily. Také zde se nachází malá recepce, salonek (přístup k internetu a knihovna) a Over-Water lázně se skleněnou podlahou. Restaurace „Vilu“ a japonský „koko Grill“, který je zasazen v podlaze, stejně jako „The Wine Celar“ se starají o vaše fyzické bytí. V baru „Vilu“ si můžete užít velkou nabídku chutných nápojů s výhledem na lagunu.

Ubytování: 35 plážových vilek jsou komfortně vybaveny s otevřenou koupelnou včetně vany, samostatné venkovní sprchy, WC, vysoušeče vlasů, županů, telefonu s přímou volbou, ploché TV, CD / DVD přehrávače s iPod s připojením, minibaru, trezoru, přístroje na přípravu kávy nebo čaje, stropního ventilátoru, klimatizace a terasou na směřující na moře (možnost posezení či ležení).

44 Deluxe plážových vilek je stejně vybaveno, ale jsou větší a nabízí navíc malý, soukromý bazén.

28 vodních vilek postavených z cedrového dřeva je ještě více luxusnější svým vybavením a jsou postaveny přímo v laguně na kůlech. Terasa nabízí přímý přístup do laguny a nádherný výhled.

12 Superior vodních vilek je vybaveno stejně jako vodní vily a mají oproti jim soukromou Jacuzzi.

6 Deluxe vodních vilek nabízí stejné luxusní vybavení jako Superior vodní vily, jsou ale prostornější.

21 lázeňských vodních vilek náleží lázním Retreat. Jsou vybaveny stejně jako vodní vily a nabízí navíc Jacuzzi a vlastní pokoj určený pro terapie. Poukázka v hodnotě USD 200,- na lázeňské ošetření nebo lázeňské produkty na den/vilu (není vyplatitelná), 3x denně lázeňské čerstvě vymačkané šťávy, denně koš s ovocem stejně jako Wellness poradenství jsou zahrnuty v ceně.

Hosté lázeňských vodních vilek snídají v exkluzivní „Mandahoo Spa“ restauraci, „Vilu“ restauraci nebo restauraci „Atoll“.

2 Sunset vodní vily leží vzdáleně v soukromé části laguny. Jsou vybaveny 2 ložnicemi (rotující postel v hlavní ložnici) a 2 koupelnami, obývacím pokojem se skleněnou podlahou a velkým balkonem se soukromým bazénem. Nabízí plazmovou TV. CD/DVD přehrávač, Surround-Heimkino systém. Zde můžete navíc očekávat také soukromý servis číšníka.

Stravování: Bohaté občerstvení pro všechny jídla v hlavní restauraci "Atoll". Všichni hosté obdrží 1,5 l láhev vody stejně jako čaj a espreso na vilu za den. Pro hosty všech plážových, Deluxe plážových a lázeňských vodních vilek je k dispozici denně od 17,00 do 18,00 hod čaj v útulném posezení, vše zahrnuto v ceně. Pro hosty všech vodních vilek jsou denně od 17,00 do 18,00 hod k dispozici vybrané koktejly v baru „Vilu“ – zahrnuto v ceně.

Sport a zábava: Sportovní aktivity dle dispozice jsou zahrnuty v ceně: posilovna, tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, billiard, všechny nemotorové vodní sporty (kayaking, windsurfing, katamarán, šlapadla) a šnorchlování.

Za poplatek: Potápění a hlubinné rybaření. Jóga, turistika, aerobic, pilates a meditační kurzy. Vodní sportovní centrum nabízí vodní lyžování, wakeboarding, tryskové lyžování, banánovou loď, jízdu na kruhu a jizda na člunu se skleněnou podlahou.

Extra: Jako hosté máte volný přístup do salonku Conrad Airport, když při příjezdu na Maledivy čekáte na svůj hydroplán. Novomanželé na svatební cestě obdrží při min. pobytu na 4 noci koš plný ovoce, šampaňské, romantickou koupel stejně jako půldenní výlet. Do 23.12 obdržíte poukaz ve výši USD 50 na lázeňské ošetření/ na vilu, dárek při odjezdu stejně jako zarámovanou fotografii páru. Od 24.12 obdržíte romantickou večeři při svíčkách o 3 chodech v Mandhoo restauraci (bez nápojů).

 

 

 

Zaujal Vás hotel? Zobrazte si volné termíny.

Recenze

Mapa okolí hotelu

Klipy z hotelu

Počasí

Mapa země

Potřebujete poradit?