Okružní plavby zaoceánských lodí

Ve spolupráci s americkou společností Carnival Vám nabízíme okružní plavby na luxusních záoceánských lodích v těchto destinacích:

 • Západní Karibikplavby Karibikem v oblastech Kajmanské ostrovy, Key West, Jamajka, Belize, Kostarika, Panama apod.
 • Východní Karibik - Bermudy, St. Thomas, Portoriko, Grand Turk, St. Lucia, Antigua apod.
 • Bahamy
 • Aljaška
 • Kanada a Nová Anglie
 • Hawaii
 • Mexico
 • Evropa
 • Transatlantické cesty

Flotila Carnivalu se skládá z 23 moderních zaoceánských lodí, na kterých máte k dispozici veškerý komfort pro strávení luxusní dovolené.

Plavby po moři trvají v rozmezí 2 – 18 dnů, máte tedy ideální možnost zkombinovat svou okružní plavbu například s pobytem v Miami, New Yorku nebo v kterémkoliv jiném ze 22 přístavů, z nichž lodě společnosti Carnival vyplouvají.

Vyzkoušejte si nás, budete mile překvapeni cenou těchto luxusních dovolených, která se mnohdy pohybuje na úrovni dovolené ve Středomoří! Ceny již od 25 000 Kč na osobu včetně zpáteční letenky.

Pro nabídky, kalkulace a objednávky okružních plaveb prosím kontaktujte naše operátory níže uvedeným způsobem:

Moře čeká, volejte ještě dnes!

Zavolejte nám na tel. číslo 800 577 577. Naši specialisté si vyslechnou vaše požadavky a navrhnou vám nejvýhodnější řešení tak, aby byla plavba přesně dle vašich představ.

Příklady dovolené: okružní plavba Karibikem

Dovolená: okružní plavba východním Karibikem
Přístav vyplutí: Miami, Florida
Itinerář plavby: Miami, Florida -> Nassau, Bahamy -> den na moři -> St. Thomas -> San Juan, Portoriko -> Grand Turk -> den na moři -> Miami, Florida
Trvání plavby: 7 dní
Cena plavby: již od 25.000,- Kč/osoba - včetně zpáteční letenky Praha – Miami!

Okružní plavba západním Karibikem s pobytem v Miami

Dovolená: okruh plavby západním Karibikem + pobyt v Miami
Přístav vyplutí: Miami, Florida
Itinerář plavby: Miami, Florida -> den na moři -> Ocho Rios, Jamajka -> Grand Cayman, Kajmanské ostrovy -> den na moři -> Miami, Florida
Trvání plavby: 5 dní
Pobyt v Miami: 6 nocí ve 4* hotelu se snídaní
Cena kombinované dovolené: již od 30.000,- Kč/ osoba - včetně zpáteční letenky Praha – Miami!

Nahoru

Jak probíhá plavba po moři?

Většina plaveb je okružních, plavba tedy začíná i končí ve stejném přístavu. Jak vše probíhá?

Příprava před plavbou lodí

V přístavu je třeba být s dostatečným předstihem před časem vyplutí - optimálně 2 hodiny. Před naloděním si posádka v terminálu lodní společnosti zkontroluje Vaše doklady a vouchery a nasměruje Vás do kajuty. O zavazadla je automaticky postaráno, budou Vám doručeny přímo do kajuty. Ihned po nalodění Vám bude předána magnetická karta, která slouží jako klíč od kajuty i jako platidlo na lodi (útrata se načítá).

Samotná okružní plavba

Okružní plavby probíhají na velkých záoceánských lodích s kapacitou i několika tisíc pasažérů. Loď samotná je v podstatě plovoucí hotel, který nabízí srovnatelný komfort a možnosti. Pokud bychom kvalitu ubytování a servisu na lodích hodnotili analogicky k hotelům, tedy hvězdičkami, spadala by většina lodí Carnivalu do kategorie minimálně 4*.

Volný čas

V závislosti na typu zaoceánské logi na Vás čeká bohaty organizovaný i neorganizovaný program jako jsou denní animace a soutěže pro děti, večerní zábava na diskotéce a hudební či divadelní show. Lodě mají množství sportovišť (běžecký ovál, posilovnu, vnitřní a venkovní bazény, multifunkční hřiště pro tenis, basketbal či fotbal, golfový trenažér). Pro odpočinkovou dovolenou můžete na lodi využít wellness center s různými druhy masáží a aromaterapií, často s výhledem na moře – v kombinaci se západem slunce si budete připadat jako v ráji!

Stravování na lodi

Stravování na lodi během plavby je řěšeno mnoha způsoby, na výběr máte z non-stop buffetů, elegantních restaurací, noblesních privátních jídelen nebo třeba i sushi barů. Jíst můžete vevnitř nebo přímo na horní palubě. Výběr nápojů je také takřka neomezený.

Kajuty

Na lodi jsou pasažéři ubytováni v kajutách. Každá loď nabízí více typů kajut, které se liší svou polohou na lodi, vybavením a rozměry a také samozřejmě cenou. Carnival nabízí hostům na svých lodích jedny z nejprostornějších kajut v porovnání s jinými záoceánskými loděmi. Každá kajuta se snaží navodit atmosféru plnou hýčkání a lenošení. Kajuty jsou vybaveny stylovým nábytkem, rafinovanými úložnými prostory, prostornou koupelnou a TV s nabídkou nejnovějších filmů.

V zásadě lze kajuty členit takto:

 • vnitřní – tyto kajuty mají ideální poměr cena-kvalita. Kajuta sice nemá okno, ale nabízí téměř vše jako kajuty s výhledem na moře. Některé z těchto kajut mají extra rozšiřitelnou postel, což může být ideální prvek pro rodiny s dětmi.
 • s výhledem na moře – budete příjemně překvapeni velikostí okna v kajutě, kdy budete mít nádherný výhled na moře nebo blížící se zemi během plavby.
 • s balkónem – většina balkónů v kajutách má zvláštní místo pro sezení a relaxaci. Uvidíte, že posezení venku, kde můžete relaxovat, užívat soukromí a kochat se mořem, udělá Vaši dovolenou a plavbu maximálně příjemnou
 • apartmá a luxusní apartmá (penthouse) – tyto extra velké kajuty mají zvláštní místo pro posezení vevnitř a soukromý balkón. Dále zde najdete dodatečné vybavení jako je lednice, stůl s velkým zrcadlem pro přípravu účesu a líčení, bar a místo pro zábavu. Součástí ceny je i rychlejší VIP check-in během nalodění. Vířivka a velký šatník jsou součástí pouze luxusních apartmá (penthouse).

Obecně lze říci, že cena lodní kajuty se odvíjí od jejího typu (viz výše) a paluby, na které je umístěna. Dá se říci, že dražší kajuty jsou umístěny na vyšších palubách.

Mezipřistání během plaveb

Při každém zakotvení v dané výletní destinaci máte předem učen čas přistání a čas odplutí (zpravidla se jedná o interval 6 - 8 hod.). Během této doby je plně na Vás, jak jej strávíte – máte možnost výletu do přístavu nebo jeho okolí na vlastní pěst, lenošení na blízké pláži nebo máte možnost si zakoupit organizovaný výlet či aktivitu jako např. jízda na koních, výlet jeepy, potápění s přístrojem atd. Tyto aktivity si můžete zakoupit předem nebo přímo na lodi. Neváhejte, nejpopulárnější výlety a aktivity jsou rychle rezervovány!

Po plavbě

Před návratem do výchozího přístavu je třeba nejprve vyrovnat Váš účet za služby čerpané na lodi, které jsou připisovány na Váš účet pomocí magnetických karet. O vyrovnání účtu můžete být požádáni i 24 hod. před doplutím.

K vyrovnání účtu se nejčastěji používají mezinárodní platební či kreditní karty, ale je možno platit i hotově. Specifikem plaveb je automatické připočítávání spropitného k celkovému účtu. Na lodích Carnivalu Vám bude automaticky účtováno spropitné ve výši USD 10 na osobu a den plavby (dodatečné spropitné může být účtováno při objednávce nápojů na palubě). Tato přirážka je pak rozdělena mezi personál lodi a tvoří podstatnou část jejich celkového platu. Pokud se službami nejste spokojeni a nechcete spropitné platit, je třeba služby reklamovat ihned na lodi v příslušném oddělení.

Samotné vylodění v přístavu a vyzvednutí Vašeho zavazadla v terminálu může být časově náročnější, je třeba počítat s časovou rezervou pro další plány Vaší dovolené, např. odlet z USA.

Nahoru

Nejčastější otázky

 • Jak si objednat okružní plavbu a co potřebuji vědět?

  Náš online rezervační systém pro Vás intenzivně připravujeme, budete zde mít možnost si plavbu a její detaily důkladně a v klidu nastudovat a následně vše objednat i zaplatit online.

  Do té doby prosím kontaktujte naše operátory telefonicky nebo emailem. Pokud máte představu alespoň destinace (např. Karibik), kterou byste chtěli na plavbě navštívit, naši operátoři Vám sestaví nabídku několika plaveb a vše pošlou přehledně emailem. Další náležitosti opět vyřídíme distančně, návštěva naší pobočky není nutná.

 • Musím pro dovolenou na okružní plavbě umět cizí jazyk?

  Není to nutnost, ale samozřejmě je to značnou výhodou. Na lodích Carnival je základním jazykem angličtina, dohovoříte se ale také bez problémů španělsky, německy. V závislosti na konkrétní lodi může být plný servis rovněž k dispozici ve francouzštině, ruštině nebo italštině. Na lodích Carnivalu je pro mezinárodní pasažéry vyhrazeno speciální oddělení, které jim je schopné pomoci ve více jazycích.

 • Jak je to s platbou spropitného během plavby?

  Na lodích Carnivalu Vám bude automaticky účtováno spropitné ve výši USD 10 na osobu a den plavby (dodatečné spropitné může být účtováno při objednávce nápojů na palubě). Tato přirážka je pak rozdělena mezi personál lodi a tvoří podstatnou část jejich celkového platu. Pokud se službami nejste spokojeni a nechcete spropitné platit, je třeba služby reklamovat ihned na lodi v příslušném oddělení.

  Při rezervaci Vaší plavby máte možnost si toto spropitné předplatit dopředu a nemusíte tak mít rezervované prostředky na jeho úhradu po skončení okružní plavby.

 • Jaké oblečení mít s sebou na okružní plavbu?

  Během plavby je obvyklé neformální oblečení (tzv. casual wear). Doporučujeme mít v kufru šortky, šaty, nátělníky, atd. pro ženy a pro muže šortky, trička s límečkem a bez límečku, atd. Pro bezpečnější pohyb na palubě Vám doporučujeme zvolit obuv s gumovou podrážkou nebo boty na nízkém potpatku. Použití jakéhokoli obuv s kolečky je zakázáno na palubě našich lodí. Do restaurací na palubě doporučujeme mírně zahalenější oblečení kvůli klimatizaci, např. lehkou sportovní bundu nebo svetr.

  Vetšina večerních programů během plavby se nese v duchu neformální oblečení, ale může se vysktnout i jeden nebo dva večery, kdy vzhledem k programu je vhodnější elegantnější oblečení. Pro ty, kteří se nechtějí omezovat a mít ležérnější oblečení i během času večeře, je k dispozici Seaview Bistro na palubě Lido (trička a obuv ovšem musíte mít i v této restauraci).

  Co přesně znamená pojem neformální oblečení? Pánové - sportovní dlouhé kalhoty, khaki kalhoty, džíny (ne ustřižené), dlouhé šortky, sportovní trička s límečkem, dámy - neformální šaty, sukně nebo kalhoty, halenky, letní šaty, kraťasy, džíny (ne ustřižené).

  Během neformálních večeří během plavby není dovoleno nosit: sportovní šortky do posilovny nebo na basketbal, plážové žabky, plavky, ustřižené džíny, trička bez rukávů pro muže a baseballové čepice.

  Co přesně znamená elegantní oblečení?: Pánové – kalhoty k obleku, formální košile. Rovněž doporučujeme sportovní sako. Pokud budete chtít nosit obleky a kravaty nebo smoking, rozhodně toto bude vítáno! Dámy - koktejlky, elegantní sukně a halenky, pokud chcete, je rozhodně doporučováno mít i večerní róbu!

 • Je možné si během plavby lodí vyprat oblečení?

  samoobslužné prádelny:

  Každá loď má alespoň 2 takové prádelny na palubě s kajutami. K dispozici jsou 2 - 3 pračky a sušičky a 1 žehlící prkno v každé prádelně. Poplatek za použití pračky je USD 2 a za sušičku také USD 2. V automatech je možné si koupit dávku pracího prášku za USD 1. Kvůli ochraně životního prostředí není možné pračky a sušičky používat během doby kotvení v přístavu.

 • Co je možné dělat během plavby?

  Bez ohledu na to, jakou máte představu o zábavě, na lodích Carnivalu Vás čeká široká nabídka. Pouze pro stručný příklad je možno zmínit:

  • Večeře s kapitánem
  • Program pro mládež – program pro děti s neustálým dohledem(ve věku 2-15)
  • Program na seznámení pro individuální pasažéry
  • Plná nabídka hazardních her v kasínu (ruleta, black jack, 4 druhy pokru, automaty atd.)
  • Karaoke
  • Show v nočním klubu každý večer na moři
  • Půlnoční show
  • Carnival fitness lekce
  • Semináře o kosmetice a péči o tělo
  • Aukce uměleckých předmětů na moři
  • Přehlídka děl vytvořených talentovanými pasažéry
  • Duty-free shopping
  • Noční party na palubě
  • Taneční kurzy
  • Hry pro páry a zamilované
  • Hry na sportovní palubě a hry v bazénu
  • Golfový trenažér s možností lekcí golfu

  A mnohem více!

  Nejlepším zdrojem informací o každodenním dění na lodi, programu a speciálních akcích získáte z palubních novin (Carnival Capers), které jsou Vám zdarma doručovány do kajuty nebo je možné si je vyzvednout na více místech na lodi. Pro vzor palubních novin prosím klikněte sem.

 • Je možné na zaoceánské lodi uspořádat soukromou party nebo meeting?

  Při skupinové rezervaci jsme schopni Vám ve spolupráci se speciálním oddělením Carnivalu zajistit pořádání party s koktejly nebo meetingy a semináře. Všechny skupiny bez ohledu na velikost jsou ubytovány jako první, což je další příjemná výhoda.

  Pro sjednání party s koktejly:

  Minimální velikost skupiny pro zorganizování party s koktejly je 20 osob po dobu minálně 1 hodiny provozu tzv. Open baru.

  Party může probíhat pouze v den, kdy je loď na moři, zároveň ovšem nesmí kolidovat s formálními večery na lodi, časem obědů či večeří a nemůže se konat ani během dne vyplutí.

  Pro sjednání konání meetingů a seminářů:

  Minimální velikost skupiny pro zorganizování party s koktejly je 20 osob po dobu minálně 1 hodiny provozu tzv. Open baru.

  Dostupnost prostor pro meeting je třeba ověřit. Meeting může probíhat pouze v den, kdy je loď na moři, zároveň ovšem nesmí kolidovat s formálními večery na lodi, časem obědů či večeří a nemůže se konat ani během dne vyplutí.

  Jediné vybavení, které bude pro účely konání meetingu poskytnuto, je to, které je dostupné na dané lodi a není rezervováno jinou skupinou. Vybavení bude poskytnuto pouze po dokončení ubytování skupiny.

Nahoru