Cestovní kancelář Öger Tours

O Öger Tours


Rezervační kód: OGER

Specializace: Turecko, Madeira, Malta

Balíčky: ano

Pouze hotel: ano

Pouze let: ano

Web: http://www.oeger.de

Öger Tours má vedoucí postavení pro cesty do Turecka. Na německém trhu si Öger Tours drží 6 místo mezi cestovními kancelářemi se svými 1,25 mil.zákazníků ročně. Öger Tours GmbH je členem skupiny Öger Group, ke které patří také letecká společnost Öger Türk Tur, Att Turistik, hotelové skupiny Hotels and Resorts a mnoho dalších značek související s tureckým trhem.

Původ Öger Tours souvisí s Öger Türk Tur, která byla založena v roce 1969 v Německu, zejména pro bývalé zahraniční pracovníky. V roce 1982 se stal Öger Tours Ltd. průkopníkem pro zájezdy do Turecka. Od roku 1990 přibyly vedle Turecka další dovolenkové cíle, takže Öger Tours se dnes specializuje mimo turecký trh také na dalších 13 destinací.

Öger Tours má tedy hlavní zaměření na Turecko, z čehož vyplývá, že společnost zaměstnává množství pracovníků přímo v Turecku a má dokonce i svůj vlastní hotel. Poskytuje konzistentní, nepřetržité kontroly kvality mezi centrálou v Hamburku a rekreačními objekty na místě.

Dovolená Last Minute, rodinná dovolená, dovolená v klubových hotelech, dovolená pro nezadané, u Öger Tours si každý vybere. A to nejenom v Turecku, ale i v exotických destinacích jako Thajsko, Mexiko, Egypt a mnoho další. Nesmíme zapomenout ani na okružní prohlídky měst, zejména na Istanbul. All-inclusive nabídky, široká nabídka speciálních pobytů jako cesty za sportem, wellness dovolené, plavby po lodi, skupinové pobyty, ubytování v design hotelech – to vše najdete v naší nabídce. Aby byla naše nabídka kompletní nesmíme zapomenout ani na vlastí službu pronájmu automobilů – CarDelMar.

Chcete na dovolenou s touto německou cestovní kanceláří?

CK Expecta vám nabízí řadu výhod:

  • Zvýhodněné parkování na letišti a další služby.
  • Rezervace probíhá ihned on-line, žádné čekání na zpětné ověření dostupnosti.
  • Nabízíme pouze klienty prověřené hotely, protože kvalita má svou hodnotu.
  • Možnost platby v CZK i EUR.
  • Cena stejná nebo nižší jako přímo u operátora.
  • Nabídka několika desítek německých cestovních kanceláří.
  • Komunikace v češtině.
  • Díky recenzím si můžete udělat představu o kvalitě téměř všech hotelů.
  • Ochotně vám poradíme či zodpovíme jakékoli vaše dotazy.