FTI - Německá Cestovní kancelář

O FTI

Rezervační kód: FTI

Specializace: komplexní operátor (35 katalogů), skvělá exotika

Balíčky: ano

Pouze hotel: ano

Pouze let: ano

Nabídky FTI

FTI - Frosch Touristik GmbH, zkráceně FTI Touristik je 5 největší cestovní kancelář na německém trhu a nabízí svým zákazníkům širokou škálu nabídek dovolené do více jak 60 zemí. FTI zaměstnává kolem 1000 pracovníků po celém světě. Vedle hlavního sídla v Mnichově, má FTI pobočku také v Rakousku a dceřinou pobočku ve Švýcarsku.

Produktové portfolio FTI Touristik je charakterizováno především rozsáhlým all-inclusive programem. Kromě individuální dovolené mohou být realizovány také dovolené pouze u moře nebo poznávací dovolené do kulturních destinací po celém světě. Podle osobních preferencí lze přes FTI Touristik zařídit Vaši vysněnou dovolenou, lety na delší vzdálenosti, okružní výlety, pronájmy vozidel, ubytování, výlety a dokonce i svatební balíčky lze kombinovat individuálně a rychle.

Nabídka dovolenkových cílů u FTI Touristik je široká. Populární destinace jsou Itálie, Turecko, Malta, Španělsko, Portugalsko, Egypt, Tunis stejně jako Řecko, Chorvatsko a mnoho dalších. Nesmíme zapomenout také na jižní Afriku, Karibik, střední Ameriku a cesty do Orientu. K tomu nabízí FTI Touristik bohatý program do USA, Kanady a Bahamských ostrovech-lyžování v Rocky Mountains, návštěva New Yorku, okružní cesta přes „sunshine-state“ Floridu jsou jen příklady mnohostrannosti nabídek. V Austrálii FTI Touristik umožňuje svým zákazníkům off-road jízdy ve vnitrozemí, aktivní dovolenou na Novém Zélandu a program na Havajských ostrovech je nejobsáhlejší na německém trhu. Atraktivní pobyty umožňují FTI Touristik zákazníkům prozkoumání nejkrásnějších měst v Evropě. Pro Británii a Irsko FTI Touristik vedle hotelů nabízí také individuálně kombinovatelné autobusové výlety a pronájmy vozů. Young & Active nabídky stejně jako rodinné dovolené v Holiday Parku nabízí mnoho možností pro zájemce z řad turistů.

Chcete na dovolenou s touto německou cestovní kanceláří?

CK Expecta vám nabízí řadu výhod:

  • Zvýhodněné parkování na letišti a další služby.
  • Rezervace probíhá ihned on-line, žádné čekání na zpětné ověření dostupnosti.
  • Nabízíme pouze klienty prověřené hotely, protože kvalita má svou hodnotu.
  • Možnost platby v CZK i EUR.
  • Cena stejná nebo nižší jako přímo u operátora.
  • Nabídka několika desítek německých cestovních kanceláří.
  • Komunikace v češtině.
  • Díky recenzím si můžete udělat představu o kvalitě téměř všech hotelů.
  • Ochotně vám poradíme či zodpovíme jakékoli vaše dotazy.

Nabídka zájezdů FTI

Katalogy FTI