Cestovní kancelář ETI

O ETI


Rezervační kód: ETI

Specializace: Egypt

Balíčky: ano

Pouze hotel: ne

Pouze let: ne

Web: http://www.expresstravel.org

Express Travel International, zkráceně ETI, založena roku 1985 je dceřiná společnost egyptského hotelového řetězce Red Sea Hotels. ETI je tedy specialista na oblast Egypta.

Vedle odpočinkových dovolených ( koupání, golf, wellness) nabízí okružní cesty a luxusní plavby po Nilu na 5* flotilách Grand Cruises. Na místě se o blaho turistů stará incomingová agentura Cairo Express Travel (CET). Klimatizované autobusy zn.Mercedes se starají o bezpečný a pohodlný transfer a zkušení průvodci jsou na místě v případě jakýchkoliv dotazů a požadavků. Renomované aerolinky Hamburg International, TUIfly a Air Berlin spolupracuji s ETI a starají o pohodlí turistů již při odletu.

Filozofie ETI vyzdvihuje na předním místě přání klienta. K tomu patří nejenom luxusní standard, ale také výhodná cena. ETI poskytuje svým klientům řadu specialit a výhod. Například zajistí, že klienti mohou v den odjezdu zůstat v pokoji až do příjezdu delegáta. Za tímto účelem poskytuje Express Travel International svým klientům řadu specialit a výhod. Pro stálé zákazníky, kteří s ETI cestovali již min.2x nabízí ETI prémie například formou bezplatného vyřízení vyšší kategorie pokoje, let zpět zdarma či dokonce týden dovolené zdarma v řetězcích Red Sea Hotel. Rodiny s dětmi si u ETI přijdou také na své. Například nabídka pevné dětské ceny, nabídka dětské all-inclusive, zajištění zábavy pro děti jako například Maxi-kluby, dětské diskotéky a jiné animační programy. Jednotlivci cestující s dětmi mohou využít obzvláště výhodné pobyty v řetězci Red Sea Hotel.

Chcete na dovolenou s touto německou cestovní kanceláří?

CK Expecta vám nabízí řadu výhod:

  • Zvýhodněné parkování na letišti a další služby.
  • Rezervace probíhá ihned on-line, žádné čekání na zpětné ověření dostupnosti.
  • Nabízíme pouze klienty prověřené hotely, protože kvalita má svou hodnotu.
  • Možnost platby v CZK i EUR.
  • Cena stejná nebo nižší jako přímo u operátora.
  • Nabídka několika desítek německých cestovních kanceláří.
  • Komunikace v češtině.
  • Díky recenzím si můžete udělat představu o kvalitě téměř všech hotelů.
  • Ochotně vám poradíme či zodpovíme jakékoli vaše dotazy.