Cestovní kancelář Ecco Reisen

O Ecco Reisen


Rezervační kód: ECC

Specializace: Egypt, Emiráty, Maroko

Balíčky: ano

Pouze hotel: ano

Pouze let: ano

Web: http://www.ecco-reisen.com

ECCO Reisen je specialista na Egypt a na Spojené arabské emiráty. Nově jsou v nabídce také destinace Kypr a Maroko. ECCO Reisen garantuje vždy perfektní kvalitu a bezproblémovou dovolenou a po dlouholetých zkušenostech nabízí vždy minimálně ubytování na úrovni 4*.Vedle nespočtu hotelů v Egyptě a ve Spojených arabských emirátech má ECCO Reisen také výběr z 18 hotelů na Kypru a exklusivní domy v marockých městech Agadir a Marrakesch. Hotely odpovídají vysokým standardům a jejich kvalita je od ECCO Reisen vždy prověřena. K obohacení vaší dovolené nabízí ECCO Reisen vzrušující výlety s průvodcem jako například „King City“, „Best of Marocco“ nebo „Fly & Drive“ na Kypru.
ECCO Reisen nabízí v Egyptě mnohostranné zkušenosti s kombinací výletů, jako je plavba po Nilu spojena s koupáním stejně jako návštěva pyramid či návštěva Káhiry. Turisté mohou podle svého individuálního vkusu kombinovat téměř každý hotel s výletní plavbou po Nilu. Pro tyto plavby ECCO Reisen spolupracuje pouze ss loděmi na úrovni 4* a 5*.

Kromě toho ECCO Reisen nabízí fantastické výlety a koupání na nekonečně nádherných plážích ve Spojených arabských emirátech.

Na místě se o blaho turistů starají vyškolení, německy mluvící průvodci - v Egyptě tuto úlohu převzal partner ISIS Travel a v SAE společnost Travco. Ten, kdo se rychle rozhodne pro včasnou rezervaci, může očekávat slevy, které mohou být kombinovány s jinými cenově výhodnými nabídkami jako například bezplatné noclehy. V Egyptě navíc kolem 60% hotelů má pro děti speciální pevné ceny.

Chcete na dovolenou s touto německou cestovní kanceláří?

CK Expecta vám nabízí řadu výhod:

  • Zvýhodněné parkování na letišti a další služby.
  • Rezervace probíhá ihned on-line, žádné čekání na zpětné ověření dostupnosti.
  • Nabízíme pouze klienty prověřené hotely, protože kvalita má svou hodnotu.
  • Možnost platby v CZK i EUR.
  • Cena stejná nebo nižší jako přímo u operátora.
  • Nabídka několika desítek německých cestovních kanceláří.
  • Komunikace v češtině.
  • Díky recenzím si můžete udělat představu o kvalitě téměř všech hotelů.
  • Ochotně vám poradíme či zodpovíme jakékoli vaše dotazy.