Cestovní kancelář DERTOUR

O DERTOUR


Rezervační kód: DER

Specializace: komplexní operátor (více než 70 katalogů), vynikající exotika a deluxe pobyty, sportovní a wellness dovolená

Balíčky: ano

Pouze hotel: ano

Pouze let: ano

Web: http://www.dertour.de

DERTOUR je jedním z vedoucích pořadatelů zájezdů na německém a rakouském trhu, který se specializuje na individuálně sestavené dovolené. Inovativní koncept společnosti DERTOUR umožňuje různorodé kombinace zájezdů „ ušitých“ na míru. Ať s DERTOUREM cestujete autem, letadlem nebo vlakem - každý si přijde na své, ať už jste individuální turisté, chcete si pronajmout na dovolenou dům či jste příznivci okružních plaveb, nabídka DERTOUR je rozsáhlá. Najdete zde cesty na velké vzdálenosti jak do Ameriky, na Nový Zéland, do Spojených arabských emirátů, do Jižní Ameriky,tak také pro individuální cestovatele s nabídkami z Asie, jižní Afriky či Karibiku.

Pro ty, kteří rádi cestují po Evropě, jsou také připraveny velice lákavé nabídky. Severní, jižní a střední Evropa jsou v portfoliu DERTOURu samozřejmě zahrnuty. Dále k DERTOURu patří samozřejmě okružní plavby, prohlídky měst, wellness dovolená atd. DERTOUR se zapsal do povědomí jako pořadatel zájezdů se sportovní tématikou. Tak jste se mohli zúčastnit událostí jako je Formule 1 , maratón v New Yorku, tenisová utkání po celém světě, Bundesliga či závody v lehké atletice. Pro zimní sportovní události si DERTOUR připravuje speciální programy. Také na olympijské hry můžete vycestovat s DERTOURem.

Pro rodiny si DERTOUR připravil speciality v podobě více než 40 zážitkových a tématických dovolených. DERTOUR Deluxe nabízí široký výběr hotelů a resortů pro velice náročnou klientelu ve standardu 5* – 6 *. Kulinářské zážitky, exklusivní spa a wellness nabídky a mnoho dalšího to zaručuje splnění Vašich náročných požadavků od kategorie pokoje až po volnočasovou nabídku a luxusní transfer.DERTOUR patří do koncernu REWE od roku 1985.

Chcete na dovolenou s touto německou cestovní kanceláří?

CK Expecta vám nabízí řadu výhod:

  • Zvýhodněné parkování na letišti a další služby.
  • Rezervace probíhá ihned on-line, žádné čekání na zpětné ověření dostupnosti.
  • Nabízíme pouze klienty prověřené hotely, protože kvalita má svou hodnotu.
  • Možnost platby v CZK i EUR.
  • Cena stejná nebo nižší jako přímo u operátora.
  • Nabídka několika desítek německých cestovních kanceláří.
  • Komunikace v češtině.
  • Díky recenzím si můžete udělat představu o kvalitě téměř všech hotelů.
  • Ochotně vám poradíme či zodpovíme jakékoli vaše dotazy.